Jde Vašemu PC nebo NOTEBOOKU vše pomalu?

Zasekává se?

Otevírání programu trvá celou věčnost?

Provádím kompletní servis výpočetní techniky a pozáruční opravy známých značek, diagnostiku hardwaru, vyčištění PC a notebooků, řešení softwarových a hardwarových problémů.

I tento stav může být zapříčiněn mnoha faktory. Někdy stačí zařízení pročistit mechanicky nebo jen smazat nebpotřebný software. Mohu mu například jednoduše vrátit život pomocí instalace SSD disku, který jej zrychlí k nepoznání.

Poskytované služby

Servis počítačů

Provádím opravy a výměny poškozeného hardware i konstrukčních částí počítačů (panty notebooků, poškození plastových dílů a jiné).

ZÁLOHA A OBNOVA DAT

Provádím obnovení dat z nefunkčního počítače nebo Vám vytvořím zálohu celého systému před přeinstalací nebo na základě Vašeho požadavku.

PŘEINSTALACE WINDOWS

Pokud na vašem počítači došlo například k poškození operačního systému nebo infekci viry, nabízím Vám kompletní reinstalaci systémů.

ODVIROVÁVÁNÍ

Pokud máte podezdření, že je váš počítač infikován virem, dokáži provést jeho odstranění. A to i z webových prohlížečů.

DIAGNOSTIKA

Je prováděna, aby bylo možné určit optimální další postup. Součástí každé diagnostiky je vyfoukání cest chlazení ZDARMA.

ČIŠTĚNÍ

V případě problémů s přehříváním počítače doporučuji kompletní čištění všech chladičů a ventilátorů, včetně výměny teplo-vodivých past.

Máte dotazy?

Radim Bűrger
Dobrá 156
739 51 Dobrá


Tel.  +420 772 728 501
radim@eliteworks.cz